Головна » 2015 » Січень » 29 » Методичне об'єднання вихователів молодших груп
Методичне об'єднання вихователів молодших груп

28 січня 2015 року  на  базі дошкільного навчального закладу №1 «Ялинка» відбулось  методичне  об’єднання вихователів  молодших  груп  з проблеми: «Формування  креативної  особистості  молодших  дошкільників  засобами  нетрадиційного  малювання» ( керівник  вихователь-методист  Дериш Л.А.)

Для   учасників  МО  було  запропоновано   відкритий  перегляд  комплексного заняття  в ІІ молодшій  групі на  тему: «Подорож  казковим  лісом», яке  провела   вихователь   ДНЗ №1 «Ялинка»  Васильченко Л.Л.  Вона  створила  справжню  казку  для  малечі , використавши  ІКТ  для  формування  емоційного   благополуччя  дітей.   Зустріч   проходила  у формі «круглого   столу»,  під час якої  проведені  різні форми роботи : доповідь «Формування  креативної  особистості дошкільників засобами  образотворчого  мистецтва»,  підготувала  Коваленко А.О., вихователь ДНЗ №5 «Калинка».  А  вихователь  ДНЗ №3  «Зірочка»  Фартушна Л.С., зацікавила  педагогів  своїм  виступом  на  тему : «Інноваційні  технології в образотворчому  мистецтві».  Практичний   психолог  ДНЗ  Кунець О.С.  організувала  дискусію «Прояви  обдарованості  у  дітей молодшого віку», в якій  взяли  активну  участь  досвідчені педагоги  Гаврилова К.В.,  Прокопенко Л.О. До уваги  педагогів  була представлена  виставка «Ми у світі  творчості», де  кожен  учасник  презентував  власні  роботи з  нетрадиційного малювання  та  обмінювався  досвідом. Закінчилась  зустріч  підбиттям  підсумків . Педагоги  ділились  своїми  враженнями  від  проведеного заходу.

Переглядів: 280 | Додав: yalunka | Рейтинг: 0.0/0
Ім`я *: