Головна » 2015 » Січень » 30 » Батьківська конференція "Виховуємо серцем"
Батьківська конференція "Виховуємо серцем"

29   січня   в  закладі  відбулась   батьківська  конференція «Виховуємо  серцем» учасниками  якої  стали  педагоги  та  родини     вихованців. Відкрила  конференцію  завідуюча ДНЗ  Кравченко Ю.О., яка  розповіла  про  гармонію  родинних  стосунків (доповідь   «Опікуємось  дитиною  всією  родиною»).

Старший  вихователь  Галета О. Г. провела  фольклорну розминку  з  народної  скриньки : «Народ  скаже,  як  зав’яже» , під час якої батьки  були  активними   учасниками  та  показали   хороші  знання   народної  мудрості. Вдалим  був  виступ  практичного психолога Кунець О.С., яка  повела  розмову  про  ефективне  спілкування  дітей  і батьків, а під  час  дискусії  запропонувала  розібрати  різні  життєві  ситуації. Батьки  з  цікавістю  розповідали  про  різноманітні   ситуації  в  родині.

Вихователь-методист  Дериш Л.А. запропонувала  батькам   переглянути  презентацію: «З  досвіду   роботи  ДНЗ  і  родин  вихованців» , де  показала  різні  форми  роботи  з батьками. Вихователі:  Слюсар Г.П., Курінна А.В., Леляк Т.М.  презентували  сімейні  традиції  окремих  родин: Ржевських,  Іванових,  Каландирець,  Осадчуків, Джаваг,  Домчуків, Галет.

Підсумувала  все  сказане  та  поділилась  своїм  досвідом  виховання  дітей  представник   соціальної  служби  Бебешко А.В.

Порадували  учасників конференції своїм  виспупом   малята   групи  «Капітошка»  та  Оксана  Скляр  зі своїми  вихованцями,   які виконали  пісню   «Патріоти  України ». Захід  закінчився  на піднесеному  емоційному  рівні.

Переглядів: 326 | Додав: yalunka | Рейтинг: 0.0/0
Ім`я *: