15.06.2021

Головна » 2017 » Лютий » 17

16    лютого на базі ДНЗ №1 «Ялинка» проведено районне методичне об’єднання вихователів молодших груп з проблеми      « Молодші дошкільники в сенсорно-пізнавальному просторі».

Під час засідання учасники прослухали лекцію «Зміст, умови та методика сенсорного виховання дітей молодшого дошкільного віку», яку підготувала Павленко Ю.Ю., вихователь ДНЗ №4 «Калинка» та познайомились з доповіддю «Методика проведення дидактичних ігор сенсорно-пізнавального розвитку дітей», яку зачитала Несвячена О. С., вихователь ДНЗ №4 «Сонечко». Олена Сергіївна поділилась досвідом роботи з даного питання з молодими колегами.

Леляк Т.М., керівник методичного об’єднання провела цікавий тест «Раціональне використання дидактичних ігор в роботі з дітьми», де педагоги мали змогу перевірити свої знання та подискутувати.

Учасники МО презентували добірку дидактичних ігор для сенсорно-пізнавального розвитку виготовлену власноруч, а творчий педагог ДНЗ №1 «Ялинка» Рабенко Н.М. підготувала та провела цікавий майстер- клас з виготовлення іграшок власними руками для сенсорно-пізнавального розвитку.

В кінці засідання педагоги мали змогу поділитися враженнями від проведеної роботи, а Леляк Т.М. підвела підсумки роботи методичного об’єднання та подякувала педагогам за активну участь у роботі.

Переглядів: 376 | Додав: yalunka | Дата: 17.02.2017 | Коментарі (0)

«  Лютий 2017  »