П`ятниця
26.02.2021

Група "Малятко" »

Леляк Г. Г., вихователь дошкільного  навчального закладу №1 "Ялинка"

Розвивальні ігрові осередки в групі "Малятко"

š        "Я - особистість", - в якому розміщені фото, ілюстрації, піктограми, дидактичні посібники.

š        "Я в довкіллі" (фотоальбом, в якому зібрав фотографії з особистого життя дітей: "Я з родиною", "Я з друзями", "Я в природі").

š        "Маленькі актори" (театралізовані ігри, маски, костюми, театральна скриня, рядження, атрибути, ілюстрації до казок).

š         "Лавочка примирення", на фасаді якої казкові герої з позитивними моральними якостями. Відпочинок на ній допомагає встановити дружні взаємини, забути образу, поліпшити настрій.

š        У живому куточку групи створити мініатюрний "Острівець бажань", на якому знаходиться камінь з відбитком дитячої долоньки, до якої доторкнеться  - і збудуться будь-які бажання.

š        Інтер'єр групової кімнати прикрашає стенд "Ми вас любимо" з фотографіями дітей, в роздягальній кімнаті – стенд "Вітаємо з днем народження".

Емоційний комфорт підтримується за рахунок організації виставок дитячих робіт "Талановиті рученята", де виставляються роботи кожної дитини незалежно від виконання.

š        "Мій настрій сьогодні" (для визначення емоційного стану і настрою кожної дитини).

š

У групі разом з дітьми проживає персонаж з позитивними моральними якостями – Слоненя, який все бачить, не сварить, хвалить дітей за добрі вчинки.

š        У "Скриньку добрих справ" вихователі групи вкладають записки про добрі справи дітей і що п'ятниці, відкривають "Скриньку", аналізують прояви у дітей позитивних емоцій, виконання добрих справ, налаштовують, щоб були названі імена всіх дітей.

У групі підкреслено значення такого складника середовища як власного "Я", "Я - зовнішнє", "Я внутрішнє".

«  Лютий 2021  »