Група "Чомусики" »

Група "Чомусики"

СлюсарГ.П:вихователь- методист дошкільного  навчального закладу№1 «Ялинка»м.Шполи

Розвиток творчої особистості одне з головних завдань сучасного дошкільного навчального закладу.Неможливо спонукати дитину до творчості якщо небуде інтересу та бажань її самої, але допомогти їй регулюючи процес оволодіння знаннями відповідно до її бажань і можливостей цілком реально .

В.О.Сухомлинський закликав: «надихніть малюків… -  і ви побачите, як розтане крижинка в найбайдужішому серці».

Матеріали досвіду вміщують авторські конспекти інтегрованих занять з використанням інноваційних технологій, мовленнєві та логічні завдання за змістом творів В.О.Сухомлинського, дидактичні ігри, свята та розваги, вікторини, консультація для батьків, розробки планів гурткової роботи з дітьми.

Конспект інтегрованого заняття для дітей старшого дошкільного віку (мовленнєве спілкування, рідна природа, малювання).Тема: «Зимонька-зима» (З використанням твору В.О.Сухомлинського «Кмітливий скляр»)

Переглянути

Конспект інтегрованого заняття для дітей старшого  дошкільного віку (мовленнєве спілкування, рідна природа, ліплення). Тема: «Щедра осінь завітала до нашого краю»  (з використанням творів В.О.Сухомлинського :  « Дід Осінник» , «Яблуко в осінньому саду»).

Переглянути
Конспект заняття з художньої культури та мовленєвого спілкування "В гості до чарівної казки"

Конспект заняття з мовленєвого спілкування "Добре слово всім приємне"
Переглянутия